NNW szkolne – niezbędne informacje

NNW to rodzaj ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, które przydarzają się różnym ludziom w różnych chwilach. Wszyscy pragniemy wierzyć, że nas i naszych bliskich takie nieszczęśliwe sytuacje ominą – nigdy jednak nie wiadomo co i kiedy się stanie, dlatego lepiej mieć zabezpieczenie na wszelką ewentualność. Zasada ta dotyczy przy tym szczególnie miejsc pracy czy nauki, ponieważ w takich miejscach spędzamy dużo czasu, a przy tym towarzyszą nam stale ludzie. Dlatego wszyscy ci, którzy pracują w placówkach oświaty, albo też uczą się w nich, powinni zastanowić się nad wykupieniem ubezpieczenia NNW szkolnego – od nieszczęśliwych wypadków, które mogą się zdarzyć w placówkach oświatowych, ale również na przykład na wyjazdach wakacyjnych, związanych z uczelnią czy szkołą.

O ubezpieczeniu szkolnym

Ubezpieczenie szkolne to ochrona zarówno dla dzieci czy młodzieży, jak i dla personelu – dlatego tak wiele osób korzysta z podobnej ochrony. Dostępna jest ona przy tym w różnych wariantach, żeby każdy mógł dostosować wybór do indywidualnych potrzeb czy możliwości finansowych. Jeśli ktoś posiada już inną, dobrą ochronę dzięki ubezpieczeniu, może zdecydować się na pakiet podstawowy. Jeśli jednak ktoś już na przykład miał kiedyś wypadek, albo po prostu pragnie uzyskać pełne ubezpieczenie, jakie zabezpieczy nas w różnych sytuacjach – nawet takich jak śmierć rodzica w następstwie NNW czy konieczność leczenia za granicą – powinien wybrać pakiet rozszerzony.

NNW szkolne – niezbędne informacje

Do kogo skierowane?

Ubezpieczenie nnw szkolne to ochrona zarówno dla dzieci w żłobkach czy przedszkolach, w szkołach, na uczelniach wyższych, ale także w placówkach opiekuńczych czy wychowawczych. Ważne jest przez całą dobę i na całym świecie – nie tylko w czasie roku szkolnego, ale również w okresie wakacji. Na szczęście w tej chwili oferta tego rodzaju ubezpieczeń jest dosyć szeroka, więc można z łatwością znaleźć coś właściwego. Ubezpieczenie mogą również wykupić same placówki oświatowe dla wszystkich swoich podopiecznych – zarówno pracującego personelu, jak i właśnie wszystkich dzieci czy całej młodzieży.

Sprawdź też: https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-firm/nnw/nnw-szkolne

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.